PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

a) bambusové froté (kolekce Merrit)

Materiál s vysokým podílem bambusového vlákna.

Přirozeně antibakteriální materiál s vysokou absorpční schopností, velmi měkkým jemným omakem, barevnou a tvarovou stálostí. Ideální pro osoby s citlivou pokožkou.

b) bavlněné froté velur (kolekce Ancona, Terramo)

Bavlněný froté materiál ve velurové úpravě.

Lícové smyčky jsou sestřiženy a materiál tak dostává sametově jemný omak. Zamezí se zatrhávání smyček na lícové straně a župany získávají elegantní vzhled. Nežehlí se.

c) bambus / mikrovlákno ( kolekce Sauna )

Materiál ve složení 50% bambusové vlákno a 50% mikrovlákno. Vnitřní stranu tvoří smyčky z bambusové příze, ta vyniká skvělou absorbční schopností, jemným omakem a nádherným leskem. Složka Bamboo Khun vše doplňuje o antibakteriální schopnosti. Uvádí se, že tato složka dokáže eliminovat až 70% nežádoucích bakterií.

d) bavlna/mikrovlákno  (kolekce Tampa)

Rubová smyčka je tvořena bavlněnou přízí se skvělou absorbční schopností, lícovou stranu tvoří mikrovlákno ve velurové úpravě. Velmi jemné na dotek, lehké, nadýchané. Bavlna vás příjemně osuší ( bavlněné vlákno vydává sorbční teplo, tzn. že se při zvlhnutí zahřívá, tím dává vaší pokožce příjemný pocit tepla) a microvlákno zajistí odlehčení, sametový omak, velice snadnou údržbu a stálobarevnost.

e) bavlna/polyester (Bari, Marine, Monza)

Tenké úpletové froté.

Jednostranně smyčkové úpletové froté ve směsi 85% bavlna a 15% polyester. Lehký, příjemně hebký materiál vhodný pro letní domácí šaty a tenké župany.

HIGH-TECH MATERIÁLY

a) satén

Příjemně chladivý a lehký materiál.

Satén ve směsi 90% polyester a 10% elastan s digitálním tiskem, lehký, chladivý materiál 

b) wellsoft a coral fleece

Lehký, jemný materiál s vysokou hřejivostí.

Wellsoft (LILLY a JACK, RYAN,EDGAR, ... středně dlouhý vlas ) a Wellsoft extra (LILLY/JACK extra - extra dlouhý vlas ) a corall fleece (krátký vlas) jsou jemné pleteniny s různě dlouhým vlasem. Speciální úprava vylučuje žmolkování. Jsou stálobarevné s velmi snadnou údržbou, nežehlí se, nemačkají se. Jsou jemné na dotek, hřejivé, měkké a velmi příjemné při nošení. Složení 100% polyesterové mikrovlákno.

c) flannel fleece (Jungle, Rimini, Capri, Siena ..)

nejjemnější ze všech nabízených vlasových úpletů. Je hedvábně hladký, má hustší kratší vlas, je hřejivý, lehký, nemačká se, je snadno udržovatelný a velmi příjemný na dotek. Pro svou hebkost je velmi oblíbený u dětských županů.